Kardeşlerim canlı izle! ATV Kardeşlerim 83. bölüm canlı izle! Kardeşlerim son bölümde neler oldu? 25 Mart ATV canlı izle!

Kardeşlerim, NG Medya imzalı, birinci kısmı 20 Şubat 2021 tarihinde yayımlanan, direktörlüğünü Serkan Birinci’nin yaptığı, senaryosu Gül Abus Semerci tarafından kaleme alınan dram, gençlik ve aşk cinsindeki Türk televizyon dizisidir. Kardeşlerim canlı izle! 25 Mart ATV Kardeşlerim 83. kısım canlı izle! Kardeşlerim son kısımda neler oldu? ATV canlı izle!

KARDEŞLERİM CANLI YAYIN NEREDEN VE NASIL İZLENİR?

Kardeşlerim dizisini televizyondan izleyebileceğiniz üzere ATV’nin resmi web sitesi üzerinden de izleyebilirsiniz.

KARDEŞLERİM SON KISIMDA NELER OLDU?

Şengül ve Orhan’ın keyifli günleri

“Bu hayatta daima memnun olursan, hayal edecek öbür neyin kalır?”

Orhan’ın Gönül’le yan yana olması şokunu yaşayan Şengül, süratle harekete geçerken, Nebahat ve Doruk’un ortasındaki buzlar yavaş yavaş erimeye başlar. Asiye ve Zehra yeni bir işte, birlikte çalışmaya başlar. Gönül, hırsını alamadığı Şengül’e karşı sinsi atılımlar yapmaya devam eder. Akif, Suzan’la boşanmamak için her yolu denerken, Orhan ve Şengül’ün herkesi mutluluğa boğan sevindirici kararı, Gönül’ün gözünü uygunca döndürür.

KARDEŞLERİM YENİ KISIMDA NELER OLACAK?

“Hiç umudum kalmamışken bir güneş parlar bazen”

“Mesafeler umurumda değil, zira hala tıpkı gökyüzüne bakıyoruz.”

Afra süratle hastaneye kaldırılırken, Gönül ve Oğulcan başta olmak üzere, herkes büyük bir keder ve şok içindedir. Yasmin’in Asiye’ye karşı atakları artık güzelce ortalığı karıştırıcı bir hal almaya başlar. Akif kendini Suzan’a affettirmek için bu sefer farklı bir yol izlerken, Süsen ve Ömer cephesinde çok kıymetli gelişmeler yaşanır. Oğluyla ortasını düzeltmekte hala zorlanmakta olan Ayla, karşısına çıkan manzara karşısında dehşete düşer.

KARDEŞLERİM OYUNCU KADROSU

Akif Atakul (Celil Nalçakan), (1-): Suzan’ın eşi, Nebahat’ın eski, Zümrüt’ün eski sevgilisi; Doruk, Melisa ve Kaan’ın babasıdır. İş insanıdır. Atakul Grup’un sahibidir. Dünyayı yönetebileceğine inanan, vicdan ve merhamet mahrumu bir insandır.

Şengül Aslan (Fadik Sevin Atasoy), (1-): Orhan’ın eski eşi, Aybike ve Oğulcan’ın annesidir.

Orhan Eren (Cüneyt Mete), (1-): Şengül’ün eski eşi, Aybike ve Oğulcan’ın babasıdır. Evvelce Ataman Koleji’nde hademe olarak çalışmaktaydı. Merhametli ve yeterli kalpli bir adamdır. Karısının, çocuklarının ve yeğenlerinin memnunluğunu istemektedir.

Ömer Eren/Yılmaz (Yiğit Koçak), (1-): Suzan’ın ve Ahmet’in oğlu, Süsen’in sevgilisi ve Şahane’nin kardeşidir. Zeki, hırslı lakin bir o kadar da duygusaldır. Daima güçlü olmayı hayal etmektedir.

Asiye Eren (Su Burcu Yazgı Coşkun), (1-): Hatice ve Veli’nin kızı, Kadir’in kardeşi, Emel’in ablası, Doruk’un sevgilisidir. Gururlu, dürüst, çalışkan bir kızdır.

Suzan Atakul (Ahu Yağtu), (1-): Akif’in eşi, Kenan’ın eski eşi, Ahmet Yılmaz’ın eski sevgilisi; ve Kusursuz ve Ömer’in annesidir. Ayrıyeten Akif’in eski ortağıdır.

Nebahat Şen (Simge Selçuk), (1-): Akif’in eski eşi, Doruk ve Melisa’nın annesidir. Ayla’nın eski ortağıdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir